четвер, 21 червня, 2018, 16:35 Регіони
Івано-франківські депутати проситимуть уряд дофінансувати освіту та медицину

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали звернення міського голови Руслана Марцінківа до уряду щодо збільшення державної субвенції для медичної та освітньої галузі Івано-Франківська.

Наразі 44 млн на освіту та 80 млн на медицину мають виділити з міського бюджету, щоб компенсувати дефіцит державної субвенції на зарплатню працівників. Про це сьогодні, 21 червня, повідомив власкор IA ZIK.

За словами міського голови, минулого року місто власним коштом компенсувало дефіцит медичної субвенції. Тоді це коштувало майже 48 млн грн тільки на зарплатню. Цього року міським бюджетом в 2018 р. вже виділено на медичну галузь 38,7 млн грн, в тому числі 3,3 млн грн на матеріальну допомогу на оздоровлення молодшому медичному та немедичному персоналу та премії до Дня медика.

Цього року такі ж матеріальні виплати на оздоровлення отримає технічний та допоміжний персонал освітніх закладів.

«Хай держава дасть кошти бодай на зарплатню і реалізацію тих реформ, які декларує! Тому сьогодні на сесії міськради звернулись до Гройсмана та Парубія негайно збільшити медичну та освітню субвенцію для Івано-Франківська», – звернувся до уряду Руслан Марцінків. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 21:00 :08