Новини » Політика 20 червня, 2018, 12:29
Жебрівського призначили аудитором НАБУ, аби він схилив Ситника на бік влади, – Солонтай
ZIK
ZIK

Новопризначений аудитор Національного антикорупційного бюро Павло Жебрівський є соратником і особистим другом Петра Порошенка. Тому точно можна сказати, що відбувся не відбір за професійною кваліфікаційною ознакою, а призначення «патрона корупційних схем».

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив політичний експерт Олександр Солонтай.

«Павла Жебрівського призначили аудитором НАБУ лише для того, щоб або закрити цю структуру, або замінити його керівника Артема Ситника. Адже українську владу не задовольняє варіант, що НАБУ є самостійним та незалежним органом», – сказав Солонтай.

Він вважає, що саме це і є причиною, чому таких осіб як Жебрівський призначають до складу комісії при НАБУ.

«Жебрівський є людиною, яка пройшла групу «любих друзів» олігархів при Ющенку і почувала себе досить непогано при діючій владі. Відповідно, змогла дійти до військово-цивільного губернатора. Також він покривав величезну кількість різноманітних корупційних схем і потоків на Донеччині, яку організовують мажоритарні депутати на округах у Донецькій області щодо грошей, які виділяються як допомога для підняття донецького регіону», – прокоментував він.

За словами експерта, буцім, саме новопризначений аудитор НАБУ є соратником і особистим другом Петра Порошенка. Тому, за його словами, відбувся зовсім не відбір за професійною кваліфікаційною ознакою.

«Було багато варіантів осіб, яких би можна було призначити на цю посаду. Але обрали Жебрівського, який може бути «ручним». Хоча, загалом щодо його призначення немає порушення законодавства, тому він уже може приступати до роботи. Великим проколом НАБУ є лише те, що на таких осіб як Жебрівський досі немає папки у цій структурі», – наголосив Солонтай.

На його думку, все через те, що масштаб корупції в Україні величезний. Звісно,  що сам Жебрівський не є організатором, а патроном схем, які йдуть з Києва.

«Павло Жебрівський увесь час був учасником механізму, вертикалі якого тягнуться аж до самого Порошенка. Тому він і є довіреною особою самого Гаранта. Адже усі роки вони він із ним працював. Фактично, де б не працював Жебрівський, він ніде не подолав корупцію. І те, що він працював у відділі по боротьбі з корупцією в прокуратурі, взагалі є вироком. Бо коли людина працювала у сучасній Генеральні прокуратурі, це означає, що її точно вже нікуди не можна брати. І нехай не ображаються прокурорські працівники. Тому, якщо б на посаду аудитора НАБУ призначили іншу особу, Порошенко не зміг би досягти результату та поставити на коліна чи вигнати Ситника», – наголосив він.

Нагадаємо, вчора Президент України Петро Порошенко призначив аудитором Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Павла Жебрівського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 17:50 :55