середа, 20 червня, 2018, 2:45 Суспільство
Вчені заявили про катастрофічну ситуацію в атмосфері Землі

Все нові й нові представники флори і фауни стають знаходяться на межі свого повного зникнення. Вчені встановили основні фактори, що впливають на це.

На їхню думку, природа вимирає від наслідків вулканічної і людської діяльності. До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Університеті Флориди, – повідомляє segodnya.

Вчені вважають, що саме ці чинники підвищують в атмосфері рівень вуглекислого газу до його катастрофічного кількості. Наслідком цього є виснаження кисню в світовому океані і масове вимирання існуючих там організмів.

До свого висновку вчені прийшли після того, як дослідили наслідки вулканічної діяльності, що сталася на Землі мільйони років тому. Тоді вона була настільки потужною, що атмосферу переповнив двоокис вуглецю.

Це призвело до різкої зміни клімату і зникнення багатьох видів, які тоді мала природа на планеті.

Вчені пов’язали це з тим, що зараз багато океанів демонструють втрату кисню. Фахівці думають, чи не є це передвісником майбутнього катаклізму.

Чималий «внесок» в це і у людської діяльності. Однак, якщо та умовно «стабільна», то явне посилення вулканічної активності дуже турбує фахівців.

Якщо два цих чинника накладуться один на одного, то природа може зазнати чергової масштабної шкоди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 08:44 :40