Новини » Спорт 20 червня, 2018, 20:30
Уругвай обіграв Саудівську Аравію в грі другого туру ЧС-2018 з футболу і вийшов у 1/8 фіналу плей-оф
Уругвай обіграв Саудівську Аравію і вийшов у 1/8 фіналу Мундіалю-2018 / ua-football.com

У другому матчі сьомого ігрового дня чемпіонату світу з футболу збірна Уругваю з рахунком 1:0 перемогла національну команду Саудівської Аравії і тим самим достроково разом з росіянами вийшла у першу стадію плей-оф – 1/8 фіналу – з групи «А».

Футбол. Чемпіонат світу-2018. Попередній етап. Група «А». Другий тур

Уругвай – Саудівська Аравія – 1:0 (1:0)

20 червня. Початок – 18:00. Ростов. Стадіон «Ростов-Арена»

Уругвай: Муслера, Касерес, Кавані, Весіно Фалеро (Лашальт 59), Суарес, Родрігес (Торрейра 59), Бентанкур, Санчес (Нандес 82), Варела, Годін, Марія Хіменес

Саудівська Аравія: Аль-Оваіс, Аль-Муваллад (Аль-Сахлаві 77), Аль-Доссарі, Аль-Джассім (Аль-Мугахві 44), Отайф, Аль-Шахрані, Бахебрі (Кану 75), Аль-Фарідж, Аль-Бурайк, Аль-Булайхі, Хавсаві

Гол: Суарес 22

Досить легкі перемоги Росії над Саудівською Аравією та Єгиптом проти натужних трьох очок уругвайців в поєдинку з африканською збірною наводять на думки, що «прихований фаворит» з Уругваю так собі, пише ua-football.com. Аравійці як раз оклигали після Рамадану, тому здатні були виглядати у грі другого туру цікавіше, ніж це було на старті. В принципі, так воно і вийшло. І тепер навроти південноамериканської збірної стоїть дуже жирний знак питання – як би пішов хід матчу в цілому і життя команди Табареса зокрема, якби не прикра помилка аравійського голкіпера Аль-Оваіса в першому таймі, який «зробив» Суаресу єдиний гол: пішла подача з кутового, голкіпер на виході пролетів повз м’яча, чим нападник скористався.

По першому тайму віддати перевагу уругвайцям можна лише умовно. Прослідковувалось, хто із двох команд на полі майстерніший, але «орли пустелі» також пару раз напружували Муслеру своїми випадами в зони, де провалювалася уругвайська оборона. Однак не даремно Віктор Циганков наживо не застав жодної перемоги Саудівської Аравії у фінальних частинах: реалізація команди кульгає на обидві ноги і справедливо б’є різні антирекорди.

У другій половині Уругвай не грав сам і не дозволяв це супернику. В принципі, по руху араби виглядали непогано, однак просто підійти до штрафного суперника вже коштувало чималих зусиль, не кажучи вже про загострення. Ось і підсумком виявилося аж 0 ударів у площину воріт за дві третини тайму, лише під кінець вдалося трохи розворушити Муслеру. Уругвайці і самі за 45 хвилин всього двічі влучили у ствір воріт, через що небезпечними доводиться рахувати удари Санчеса і Касереса мимо.

Що ще додати про матч? Уругвай достроково вийшов з групи і в заключному турі напередодні плей-офф розіграє з Росією, з першого або другого місця команда опиниться в раунді навиліт. Підмиває сказати, що південноамериканська збірна виглядала слабко, Кавані і Суарес – це поки лише імена без якихось результативних успіхів. Здається, тільки в самій уругвайській збірній плювати хотіли на всі ці розмови: команда вже в 1/8 фіналу, що куди важливіше якихось гольових рекордів окремих індивідуумів.

2019-05-23 18:03 :17