середа, 20 червня, 2018, 2:00 Суспільство
У Wizz Air розповіли, як зміняться ціни на квитки

Угорська авіакомпанія Wizz Аir продовжить пропонувати пасажирам лоукост-тарифи на авіаквитки завдяки максимально низьким операційнім витратам.

Про це розповів головний корпоративний директор Wizz Air Оуен Джонс, – пише Економічна правда.

«Протягом останніх 15 років коефіцієнт завантаженості наших літаків зріс до 91,3%. Минулого року він становив 90,1%. Це означає, що ми заповнюємо наш флот більш ніж на 91%», – сказав Джонс.

Wizz Air збільшила прибутковість на 22,1% до 275 млн євро завдяки зростанню пасажиропотоку до майже 30 млн осіб.

«Ми продовжували збільшувати присутність на ринку і маємо дуже хороші позиції: 42% ринку лоукост-перевезень в регіоні. Наша бізнес-модель передбачає збереження витрат на максимально низькому рівні. У нас є багато ринків, де ми можемо збільшити потужності. Ця ніша залишає потенціал для зростання у майбутньому», – розповів він.

Джонс запевнив, що авіакомпанія пропонуватиме своїм клієнтам максимально низькі тарифи.

«Наша цінова політика не зміниться: максимально низькі операційні витрати. Ми найдешевша авіакомпанія у Європі і наша мета – залишатися непереможним лідером у «битві за ціну», – сказав головний корпоративний директор Wizz Air.

Він також назвав співвідношення тих, хто купує квитки за тиждень-два до поїздки, і тих, хто купує їх за кілька місяців.

«Все залежить від ринку, тут нема конкретних цифр для всіх напрямків. Найчіткіший горизонт бронювання – квартал. Потім він розмивається. Тобто основна частина бронювань відбувається протягом трьох місяців до подорожі», – повідомив Джонс.

У наступному фінансовому році компанія планує збільшувати пропозицію пасажирських місць.

«До кінця 2019 фінансового року кількість місць на літаках типу А321 зросте до понад 44% порівняно з нинішніми 35% місць на цих повітряних суднах. В Airbus А321 – 230 місць. Збільшення їх кількості дозволить знизити витрати на 10% порівняно з Airbus А320 із 180 місцями. Ми додатково замовили 72 літаки A320neo і 74 A321neo. Перші A321neo поповнять наш флот на початку 2019 року», – резюмував Джонс.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 23:55 :53