середа, 20 червня, 2018, 20:05 Політика
Тимошенко розуміє, що не зможе стати таким головнокомандувачем, як Порошенко, – політолог
ZIK
ZIK

Тимошенко розуміє, що таким головнокомандувачем, як Порошенко, вона не зможе стати, не зможе виконувати той перелік функцій, які зараз виконує Президент. А тому і пропонує ліквідовувати цю посаду.

Таку думку висловив політолог Володимир Цибулько у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, на Всеукраїнському форумі «Новий курс України» лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Україна має бути парламентською республікою канцлерського типу.

«Коли одна особа має намір міняти інституційну спроможність цілих ланок влади, то це неприпустимо. Нам хочуть запропонувати, щоб поза виборчою системою існували ще незрозумілі структури і мали значний вплив», – підкреслив Володимир Цибулько.

Політолог пояснює, чому у Юлії Тимошенко виникла тема ліквідації посади Президента.

«Тимошенко розуміє, що таким головнокомандувачем, як Порошенко, вона не зможе стати, не зможе виконувати той перелік функцій, які зараз виконує Президент. А тому і пропонує ліквідовувати цю посаду», – вважає Цибулько.

Утім, додає він, щоб створити канцлерську країну не потрібно балотуватися в президенти.

«Щоб створити канцлерську країну потрібно спочатку опанувати більшість у парламенті та знайти голоси на підтримку. Але позбавляти країну верховного головнокомандуючого під час військового конфлікту – це самовбивство держави», – наголосив Володимир Цибулько.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 08:31 :59