Новини » Спорт 20 червня, 2018, 9:39
Тренер збірної Японії Акіра Нішіно: У перерві нам вдалося перезавантажитися
Акіро Нішіна / football24.ua

Головний тренер збірної Японії з футболу Акіра Нішіно прокоментував перемогу (2:1) над національною командою Колумбії в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018.

«З самого початку ми проявили агресію, у нас була перевага, тому що нас було більше на полі, ніж суперників. Але в перерві я сказав гравцям, що справа не в кількості, ми повинні бути краще за грою.

У якийсь момент ми віддали позиційну перевагу Колумбії, перший тайм ми завершили не дуже добре. У перерві нам вдалося перезавантажитися.

У другому таймі ми стали краще володіти м’ячем, у нас вийшло позбавити гравців суперника можливостей в атаці. Зокрема, Хамес не зміг створити багато небезпечних моментів біля наших воріт.

У нас були хороші можливості для перемоги. Думаю, що у нас все вийшло добре», – цитує Акіру Нішіно football24.ua.

2019-05-20 05:26 :34