Суд повернув екіпажу «Норда» російські паспорти, – ДПСУ

Український суд повернув усім членам екіпажу кримського судна «Норд» російські паспорти, видані на окупованому півострові.

Про це повідомив речник Держприкордонслужби України Олег Слободян, – передає «Крим.Реалії».

«Дійсно, суд ухвалив таке рішення і повернув усім паспорти», – сказав Слободян.

Відповідну інформацію повідомляють кримські ЗМІ з посиланням на адвоката моряків Володимира Войтюка.

«Усьому екіпажу «Норду» за рішенням суду повернули російські паспорти. Це проміжна перемога, тому що протоколи ще не закрили, а повернули прикордонникам на доопрацювання. Паспорти повернули, тому що це не речовий доказ, до матеріалів справи вони долучені безпідставно», – цитує Войтюка «Крыминформ».

Адвокат зазначив, що попри отримання документів, моряки поки не можуть залишити материкову частину України, бо немає остаточного рішення в судовій справі.

«Якщо ми зараз намагатимемося перетнути кордон, то прикордонники знову складуть протоколи й передадуть їх до суду», – пояснив Войтюк.

25 березня корабель морської охорони українських прикордонників затримав в Азовському морі риболовецьке судно-порушник «Норд» під прапором Російської Федерації.

30 березня суд заарештував судно «Норд».

2 квітня капітану рибальського судна «Норд» оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення за статтею «порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».Loading...