live

Студенти-айтішники перемогли у престижному конкурсі та їдуть до Токіо

Завершився благодійний проект «Програміст 2018», який цьогоріч благодійний Фонд Бориса Колеснікова проводив вперше для студентів ІТ-спеціальностей зі всієї України.

Загалом участь у конкурсі взяли 820 студентів з 28 навчальних закладів та 17 міст. Пройшли два етапи відбору. Змагалися командами по 5 студентів. У фінальному хакатоні Social ІТ конкурсанти презентували власні програмні продукти соціальної направленості. Запропонували безліч ідей: від таксі для людей з обмеженими можливостями до публічних волонтерських платформ. Перемогли команди з Харкова, Одеси та Донецької області.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков нагородив дипломами тридцять конкурсантів. Вони поїдуть на профільну виставку електроніки та інформаційних технологій Ceatec Japan 2018 до Токіо.

<nbsp;>

«Конкурсом «Програміст» мій Фонд завершив навчальний рік, ми підбили підсумки останнього з наших семи всеукраїнських освітніх конкурсів. Кращі айтішники восени відправляться до Токіо. Завдяки проектам Фонду, за нинішній навчальний рік на кращих профільних виставках по всьому світу побувають близько 350 талановитих студентів! Ми ставимо перед собою мету показати їм останні новинки і досягнення тих галузей, з якими вони пов’язані; дати можливість поспілкуватися з кращими світовими фахівцями, перейняти їх досвід і потім застосувати його в рідній Україні.

«Програміст» був найскладнішим конкурсом з усіх, один лише хакатон тривав добу! Я, напевно, хвилювався ще більше, ніж самі учасники. Важко було оцінювати роботи, тому ми запросили в члени журі та ментори досвідчених фахівців. Чиїсь проекти матимуть прикладне застосування, чиїсь – ні, але це не повинно нікого зупиняти на шляху до успіху», – підкреслив Президент Фонду Борис Колесніков.

Поїздка українських студентів до столиці Японії відбудеться в жовтні. Ceatec Japan об’єднає лідерів широкого спектру галузей і, як стверджують організатори, представить світовий зразок створення майбутнього. Експозиція ознайомить відвідувачів з глобальної вітриною японських стратегій розвитку, в тому числі з реалізацією стратегії «Суспільство 5.0» для вирішення соціальних проблем і створення стійкого економічного зростання.

<nbsp;>

Нагадаємо, вже 10 років Фонд Бориса Колеснікова реалізовує програми, проекти та акції для молоді України. Вони направлені на підтримку талановитих і цілеспрямованих студентів, учнів, юних спортсменів. Мета організації – виховати майбутню еліту нації. Як повідомив Борис Колесніков, в наступному сезоні освітні конкурси для аграріїв, архітекторів, авіаторів, харчовиків, залізничників, айтішників та моряків з поїздками по всьому світу поповняться проектом для економістів.®

 Loading...
Loading...
Loading...