Новини » Економіка 20 червня, 2018, 11:23
Рада продовжила податкові і митні пільги для учасників війни на Донбасі
Українські військові. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Українські військові. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Збережені існуючі пільги зі сплати військового збору з доходів у вигляді грошового забезпечення співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців та інших осіб, які беруть участь у вже не в антитерористичній операції, а в здійсненні заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях.

Відповідні закони «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення «Податкового кодексу» (проект № 8349) та «Про внесення зміни до пункту 41 розділу ХХ «Прикінцеві та перехідні положення «Митного кодексу» (проект № 8350) ВР прийняла на засіданні 19 червня, – пише Ліга.закон.

Збережені пільги з оподаткування ПДВ операцій із ввезення і постачання на митній території України низки спеціальних засобів індивідуального захисту військових (бронежилети, шоломи), лікарських засобів і медичних виробів, продукції оборонного призначення на період здійснення зазначених заходів шляхом проведення операції Об’єднаних сил.

Також поширені на період проведення вищевказаних заходів пільги зі сплати ввізного мита, які застосовувалися на період проведення АТО.

Крім того, врегульовано застосування законодавчих норм, до яких внесено доповнення, в період з початку здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ в Донецькій і Луганській областях і до набрання чинності внесеними до кодексів змін.

У зв’язку з цим, в Податковому і Митному кодексах передбачені перехідні норми, якими закріплюється, що внесені зміни застосовуються, в тому числі до податкових періодів, починаючи з 1 травня 2018 року.

Нагадаємо, що профільний комітет рекомендував ВР прийняти відповідні законопроекти за основу і в цілому.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 06:28 :25