середа, 20 червня, 2018, 23:30 Політика
Письменник Когородський: Київ може повторити середньовічний успіх вільних міст
ZIK
ZIK

Завдання міського голови – відгородити місто від центральної влади, і тоді все буде добре.

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK висловив письменник, бізнесмен Гарік Корогодський.

Гість програми нагадав, що у середні віки у Німеччині були «вільні міста», які не залежали від церкви чи феодальної влади, а жили власним життям.

«Київ цілком може повторити середньовічний успіх вільних міст», – переконаний гість програми.

З його слів, нічого нового винаходити не потрібно, а лише слід виконувати свою роботу: «У чому проблема сьогоднішнього мера міста? Він реально хороший, але він ніколи не управляв, ніколи не працював, і з ходу управляти такою «махіною», як Київ, просто неможливо».

Гість програми зауважив, що у роботі міських голів є політична складова. «Якщо я говорю, що мер – не політична фігура, я трохи лукавлю. Є політична складова. Завдання мера – відгородити місто від центральної влади, і тоді все буде добре», – вважає Гарік Корогодський.

Гість програми додав, що, на його переконання, місто треба будувати за принципом великої компанії, де голова корпорації представляв би інтереси городян.

Відповідаючи на запитання, чим сам Гарік Корогодський відрізнявся би від Віталія Кличка на посаді міського голови Києва, гість програми зазначив: «Напевно, основна відмінність у тому, що я набагато менше залежу від чужих думок і можу поставити під сумнів будь-яку фразу чи гіпотезу. Коли мені скажуть, що це не можна, я можу спитати, чому, і поки мені не доведуть, чому, це буде можна».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 09:14 :35