середа, 20 червня, 2018, 17:19 Політика
Представник уряду в ВР: Основне джерело корупції на митниці – кришування потоків силовиками
ZIK
ZIK

Основне джерело корупції на митниці – це «кришування» силовиками тих чи інших «потоків». Під час наради прем’єра із силовиками домовились про глобальну боротьбу із «кришуванням», а це дозволить боротися із головними «схемами» завезення контрабанди до України.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді Вадим Денисенко.

Нагадаємо, Комітет ВРУ з питань економічної політики сьогодні розглядає звіт про перебіг і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2017 році. У засіданні комітету бере участь Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та очільники міністерств.

Як зауважив Вадим Денисенко, серед здобутків уряду Гройсмана – стабілізація економіки та її зростання, зокрема, у першому кварталі 2018-го на понад 3%. Окрім того, запущено низку реформ – медичну, пенсійну, приватизаційну.А серед прорахунків не лише уряду, а й усієї системи влади Вадим Денисенко назвав боротьбу з корупцією.

«Сьогодні з’явилася нова ініціатива уряду – Україна без контрабанди, коли ми, фактично, починаємо очистку митниці», – наголосив Вадим Денисенко та додав, що виділено десяток ключових «схем», якими нині глобально йде контрабанда в Україну.

Вадим Денисенко поінформував про те, що відбулася нарада очільника уряду із силовиками, під час якої була «жорстка дискусія».

«Основне джерело корупції на митниці – це «кришування» тими чи іншими силовиками тих чи інших «потоків». Є зараз жорстка домовленість про глобальну боротьбу із «кришуванням», а це, своєю чергою, дозволить боротися із тими головними «схемами», – заявив Вадим Денисенко.

З його слів, є 10 головних «схем» завезення контрабанди в Україну, і якщо впродовж наступних півроку вдасться відповідно спрацювати, бюджет різко наповниться, а кількість контрабанди зменшиться.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 02:32 :28