Новини » Політика 20 червня, 2018, 20:25
Політолог проаналізував ймовірність співпраці Батьківщини та Народного фронту
ZIK
ZIK

Конференція Тимошенко була присвячена її 16 конкретним ініціативам, які стосуються зміни конституційного устрою України. І якщо представники «Народного фронту» так чи інакше поділяють ці ідеї, то як громадяни вони можуть підтримати їх на виборах.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

Нагадаємо, на Всеукраїнському форумі «Новий курс України» лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що Україна має бути парламентською республікою канцлерського типу.

На підтримку Тимошенко виступив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Він заявив, що підтримує ідею Юлії Тимошенко про перетворення України в парламентську республіку, хоча і не веде переговорів з ВО «Батьківщина» з цього приводу.

Політичний експерт Костянтин Матвієнко прокоментував заяви Тимошенко та Авакова так:

«Безумовно, новий погляд на структуру влади в Україні може стати об'єднавчим елементом», – заявив політолог.

Однак, зауважив гість програми, якщо представники «Народного фронту» поділяють ідею Тимошенко щодо парламентської республіку, то підтримати її вони зможуть виключно як громадяни України на виборах.

«Щодо нинішньої конференції Тимошенко, то передовсім вона була присвячена її 16 конкретним ініціативам, які стосуються зміни конституційного устрою України.

І, якщо представники «Народного фронту» так чи інакше поділяють ці ідеї, то як громадяни вони можуть підтримати їх на виборах.

Адже президентські вибори тим і відрізняються від парламентських, що тут не може бути союзу політичних блоків, або ж партій. Тут мова може йти про підтримку ідей однієї людини. Адже ми обираємо одну людину – Президента. Тому можна говорити про підтримку ідей конкретного лідера.

Тому, якщо від «Народного фронту» є така підтримка, то, підкреслюю, що як громадяни вони можуть висловити її на виборах»,– наголосив Костянтин Матвієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:37 :52