середа, 20 червня, 2018, 10:23 Політика
Парубій анонсував початок розгляду правок до "фундаментального" законопроекту
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Сьогодні народні депутати орієнтовно о 12.30 розпочнуть розгляд правок до законопроекту «Про національну безпеку України».

Про це сьогодні під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова ВРУ Андрій Парубій.

Спікер нагадав, що учора Комітет з питань національної безпеки та оборони прийняв рішення щодо розгляду у другому читанні законопроекту «Про національну безпеку України № 8068. Голова ВРУ зазначив, що це дає змогу орієнтовно о 12.30 сьогодні розпочати розгляд цього "фундаментального" проекту закону.

Андрій Парубій повідомив, що він та представники профільного комітету провели низку круглих столів за участю, зокрема, консультантів із країн НАТО.

«Цей закон – це не тільки реформування сектору безпеки, це також приведення українського сектору безпеки у відповідність до стандартів НАТО, тому для українського парламенту було вкрай важливо, щоб до другого читання змогли врахувати всі пропозиції і поправки НАТО», – наголосив Андрій Парубій.

Спікер зауважив, що законопроект запроваджує в українській оборонній сфері нові підходи та процеси, які наближають Україну до стандартів НАТО.

«Ми маємо його ухвалити ще цього тижня, щоб на липневому Саміті НАТО у Брюсселі продемонструвати прогрес українських реформ», – заявив Андрій Парубій.

Голова ВРУ додав, що Рада розпочне розгляд правок до законопроект «Про національну безпеку України» після блоку питань щодо ратифікацій.

Нагадаємо, законопроект «Про національну безпеку України» № 8068 у першому читанні парламент ухвалив 5 квітня. Законопроект визначає засади держполітики у сфері національної безпеки та оборони, цивільного контролю за військовою сферою, а також стратегій захисту держави, зокрема кібербезпеки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 02:29 :25