середа, 20 червня, 2018, 22:05 Політика
Навряд чи «Народний фронт» публічно домовиться з Тимошенко, – Микола Катеринчук
ZIK
ZIK

Головне питання – це роль правоохоронного сектору, за який відповідає саме Арсен Аваков. Чи буде силовий блок деполітизований під час виборів, або ж відстоюватиме інтереси тільки однієї політичної команди?

На цьому наголосив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук у програмі «Vox populi» на телеканалі ZIK.

Глядач програми запитав, чи дійсно Юлія Тимошенко домовилася з Арсеном Аваковим і «Народним фронтом» для спільної виборчої кампанії?

«Не думаю, що «Народний фронт» публічно домовиться з Тимошенко. Але все одно олігархи будуть на когось ставити. Порошенко сьогодні має стільки можливостей, що підтримка олігархів йому не дуже й потрібна. В нього є свої гроші, медіа та адмінресурс.

Утім головне питання – це роль правоохоронного сектору. Чи буде він деполітизований під час виборів, або ж відстоюватиме інтереси тільки однієї політичної команди?», – підкреслив Катеринчук.

На думку політика, Арсен Аваков зараз обіцяє якийсь ексклюзив під час виборів, але все ж буде працювати в межах правового поля, оскільки для нього це найкраща стратегія.

«У «Народного фронту» зараз важкі часи. Вони єдині, хто не дозволяє Порошенку захопити абсолютно всі інститути влади і працювати на власне збагачення. Хоча їм це не приносить жодних електоральних дивідендів.

Знаходячись у альянсі з БПП, «Народний фронт» бере на себе весь негатив, який йде у бік влади. Тому, або вони восени розривають альянс з ББП, і тоді мають шанс на якесь політичне майбутнє, хоче незрозуміло яке, або, якщо вони залишаються в коаліції, то «тонуть» разом», – спрогнозував лідер Європейської партії.

Також політик впевнений, що не тільки Тимошенко сьогодні є фаворитом президентських перегонів. Оскільки дуже близько до неї електорально перебуває Анатолій Гриценко.

«Тимошенко саме зараз, влітку, так активно вступила у виборчі перегони, оскільки відчуває, що Гриценко наздоганяє її. Тому їй потрібна йти до різних аудиторій, які вона раніше не могла до себе долучити.

Натомість у Гриценка – краща ситуація. Він має низький рейтинг недовіри, його помічають не тільки інтелектуали, а й військові та сільське населення. Відтак, люди починають більше розмірковувати та думати. І, на мою думку, найкращим вибором у період війни в країні був би саме Гриценко як Президент і верховний головнокомандувач», – проаналізував Микола Катеринчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 15:32 :38