середа, 20 червня, 2018, 22:50 Політика
Красносільська: Президент опирався створенню ВАС і дав «добро» в останню мить
ZIK
ZIK

Опираючись створенню Антикорупційного суду, Президент дав «добро» на це в останній момент. Зокрема, коли стало зрозуміло, що без створення Антикорупційного суду МВФ не дасть наступного траншу.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявила експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська.

Гостя програми зауважила, що після створення в Україні Вищого антикорупційного суду та низки інших антикорупційних органів, борці з корупцією так і не відчули надійного партнерства із владою.

«Ми бачимо, що Петро Порошенко ініціював і давав «добро» на створення усіх антикорупційних органів. Від Національного антикорупційного бюро до запуску електронних декларацій. От і тепер давав «добро» і на створення Антикорупційного суду. В останній момент, опираючись цьому багато років»,– зазначила Анастасія Красносільська.

Експерт Центру протидії корупції каже, що на прикладі створення Антикорупційного суду дуже помітно те, як влада маніпулює суспільством.

«Президент два роки нам розповідав про те, що Україна – не Уганда, що колись усі суди будуть антикорупційними. Він казав, що міжнародники не можуть брати участь у формуванні Вищого антикорупційного суду, бо це неконституційно. Але насправді, неконституційно це тому, що обмежує право еліти красти безконтрольно. На жаль, Президент тут використав абсолютно усі типи маніпуляції»,– заявила Красносільська.

Громадська активістка додала, що якби не МВФ та його тиск, Вищого антикорупційного суду в Україні створено не було б.

«Опираючись створенню Антикорупційного суду, Президент дав «добро» на це в останній момент. В останню хвилину, коли стало зрозуміло, що без створення Антикорупційного суду МВФ не дасть наступного траншу. А без наступного траншу у нас виникне ризик дефолту. От тому і був створений Антикорупційний суд»,– підкреслила Красносільська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 09:16 :28