Новини » Політика 20 червня, 2018, 15:32
Гройсман і депутати обмінялися компліментами під час звіту Кабміну
ZIK
ZIK

Сьогодні, 20 червня, у Комітеті ВР з питань економічної політики триває щорічний звіт Кабінету міністрів України.

Трансляцію зі звіту уряду вів телеканал ZIK.

«Хотів би зі свого боку підкреслити, що в країні, яка чотири роки живе у війні, коли величезні ресурси державного бюджету спрямовані на захист нашої Незалежності, уряду в минулому році здалось забезпечити і стабілізувати економічне зростання», – зазначив голова комітету Андрій Іванчук.

Він переконаний, що такого результату вдалось досягнути зокрема і завдяки тому, що продовжуються реформи, започатковані попереднім урядом Арсенія Яценюка.

«Нинішній уряд досі систематично працює над реформування України. Ми розуміємо: реформи потребують дуже багато часу та ресурсів. На жаль, у нас немає ні одного, ні другого. Тому лише така титанічна праця дає нам можливість не тільки утримувати ситуацію, а й рухатися вперед», – запевнив депутат.

Окрім цього він висловив переконання, що визначений курс на реформування та розвиток держави потрібно продовжити.

Сам Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що звіт уряду було подано до парламенту ще 15 лютого, і висловив сподівання, що Кабмін і надалі продовжуватиме щомісячні зустрічі з парламентарями і традицію щоквартальних звітів.

«Я хочу подякувати народним депутатам України і комітету з питань економічної політики за співпрацю. Багато з досягнень уряду, про які я говоритиму сьогодні – це результат нашої спільної роботи», – підкреслив Володимир Гройсман.

Також він наголосив на тому, що Україна зараз переживає доволі складний період і дуже складні випробування, які під силу лише тоді, коли ти віриш в те, що робиш.

«Наше завдання – змінити систему таким чином, щоб люди отримували ті блага, які їм належать. Це можливо зробити саме через зростання економіки, що є пріоритетом для нашого уряду. Якщо говорити мовою цифр, у минулому році нам вдалося забезпечити економічне зростання на рівні 2,5%», – зазначив Прем‘єр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:56 :27