середа, 20 червня, 2018, 23:10 Політика
Гончаренко про аудитора НАБУ: На місці Ситника я б теж не хотів, щоб хтось дивився, як я працюю
ZIK
ZIK

Нікому не подобається, коли хтось контролює його життя, голосування та декларації. Та ми самі зробили свій вибір і обрали державну службу.

Про це в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK зазначив народний депутат України Олексій Гончаренко.

«Скажіть будь ласка, а хіба аудитор керує Національним антикорупційним бюро? До речі, ця історія з аудитом НАБУ є дуже цікавою. Вона показує, що і на сонці бувають плями. І коли ми так пишаємося нашими антикорупційними органами, тут також требу бути дуже обережними», – переконаний Олексій Гончаренко.

Він певен, що українські антикорупційні органи не хочуть жодного нагляду, чи то буде Жебрівський, чи Шерлок Холмс.

«Вони не хочуть ніякого контролю, і це зрозуміло. Якщо б я був на місці Ситника, я б теж не хотів, щоб хтось прийшов і дивився, як я працюю. Це неприємно будь-якій людині, навіть якщо вона дуже чесна», – запевнив нардеп.

Проте, підкреслив він, сьогодні виходить так, що є одне відомство, яке повністю нікому не підконтрольне в хорошому сенсі.

«А заяви Артема Ситника про те, що йому не подобається Жебрівський, я вважаю зовсім неприйнятною. Коли це каже громадянське суспільство, це їх право. Але коли це каже будь-який політик або експерт – це його справо. Вибач, але ж ти чиновник», – наголосив парламентар.

Окрім цього він зазначив, що всім не подобаються їхні контролери. Мовляв, так само неприємно, коли люди слідкують за голосуваннями, життям та деклараціями кожного депутата.

«Не надто приємно, коли дивляться, скільки метрів має твоя квартира, де ти був, коли виїжджав. Це бачить вся країна, але ми зробили свій вибір – ми могли б не ходити на державну службу і ніхто б в цьому не копирсався. Але ми пішли, отже маємо бути відкритими. Це ж саме стосується і Ситника», – каже народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 00:00 :24