середа, 20 червня, 2018, 21:30 Політика
Гарік Корогодський: Я – за диктатуру і сильного царя
ZIK
ZIK

Боротьба із корупцією – це лише розпорошення сил: сьогодні відсотків 70-т нашої уваги та сил ідуть на боротьбу з минулим і з корупцією замість того, щоб будувати нове.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив письменник, бізнесмен Гарік Корогодський.

Гість програми заявив, що він виступає за диктатуру: «Я – за сильного царя. Питання у тому, яке прізвище у цього царя? Немає поки що прізвища цього царя, не знаю. На «сильного царя» не підійдуть ніхто із чинних за різними причинами. Це прізвище невідоме. Ми не можемо для парламенту знайти 450 чесних людей апріорі, тому що ті, хто рветься до влади, від самого початку, швидше, нечесні, аніж чесні. Мені здається, що одного знайти, все-таки, легше».

Гарік Корогодський зазначив, що жорсткими диктаторами, до прикладу, були Ататюрк, Черчілль, Голда Меїр, Лі Куан Ю.

«Мова – про єдиноначальність, про те, що те, що людина бере всю відповідальність на себе. І найголовніше, що в політику приходить людина, яка зуміє всім, включно із друзями, сказати «ні», а це складно», – зазначив Гарік Корогодський.

Гість програми зауважив, що нинішня боротьба із корупцією – це лише розпорошення сил.

«Я вважаю, що сьогодні відсотків 70-т нашої уваги та сил ідуть на боротьбу з минулим і з корупцією замість того, щоб будувати нове… Створюють суди антикорупційні, ще щось. Усі хочуть зробити реформи. Усі кричать, що реформ немає. Реформувати те, що сьогодні є, неможливо, воно чинить супротив, воно затягує, це хворий організм, – лише будувати нове», – переконаний Гарік Корогодський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 05:21 :30