середа, 20 червня, 2018, 9:29 блоги Суспільство
Домашня гендерно-політкоректна дискусія по-українськи
Роман Онишкевич
журналіст, поет

Любопиствую на предмет політкоректності. Ведемо із супружницею застільну бесіду. Обговорюємо гей-паради, гендерну рівність, фемінізм, освітні новшества і прочая.

Принагідно кажу доньці з повагою і політкоректністю: «Мартуська, а зроби-но чаю Родичу №1 і Родичу № 2». Продукт двох родичів, ліниво відірвавшись від свого ґаджету, посрєдством якого вона розмовляє зі ще одним теоретичним Родичем, лінькувато цікавиться: «Окей, зроблю. Кому першому? Хто з вас Родич №1, а хто Родич №2». Я, звісно, апелюю щодо №1, мотивуючи це тим, що я старший (проте, що хлоп свідомо мовчу, бо то засадничо неправильно казати). Моментально реагує дружина, мовляв, я її упосліджую за віковим принципом. Мої коректні пропозиції «не умнічати» наштовхуються на не менш коректне «а пере…бу зараз чимось по голові».

Властиво, про що мова. Якщо під час гендерно-політкоректної дискусії, дама дасть хлопові чимось по голові, то що би він мав робити (давання здачі не розглядається). А) Заявити в поліцію на предмет домашнього насильства. Б) Увірувати в праведність удару. В) Культурно поцікавитися моральним статусом її родичів. Г) Продовжувати жити, як жив, із вірою у вічність. Д) Продовжувати з’ясовувати, хто Родич;1, а хто №»2?

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 14:27 :31