вівторок, 19 червня, 2018, 15:00 Політика
Влада готова співпрацювати, щоб вирішити проблеми людей, – Ірина Геращенко
ZIK
ZIK

Перший заступник спікера парламенту Ірина Геращенко під крики «ганьба» і «ми вам не дорогенькі», намагалася заспокоїти пікетувальників біля Верховної Ради. Вона запевнила, що влада готова співпрацювати, вислухати проблеми і розробити план дій.

Ірина геращенко виступила на мітингу гірників та ветеранів війни в Афганістані біля Ради, що його транслював телеканал ZIK.

«Я знаю, що сьогодні хтось розпилив газ. Перепрошую, це неправильно. Ми маємо нормально розмовляти. Від імені ВРУ я зустрілася зі всіма мітингарями, які прийшли до нас. Серед вас є і ветерани Афганістану. Я низько кланяюсь їм! Багато з них стояли на Майдані, є героями АТО. Також тут є і чорнобильці. Ми зустрілися з їхніми лідерами. Дякуємо, що серед потерпілих від найстрашнішої катастрофи, є люди, які долучилися сьогодні до розбудови України. На зустрічі теж були військові пенсіонери, наші герої АТО, які представляли ветеранські організації», – каже Ірина Геращенко.

Перший заступник спікера парламенту наголосила: влада має бути відкритою до спілкування.

«Ми прочитали всі ваші вимоги. З більшістю з них погоджуємося. Ви вважаєте, що уряд має виступити зі своїм звітом. Також була названа низка соціальних питань, які є комплексними для Кабміну і ВРУ. Завтра відбудеться фахова розмова у профільному комітеті з питань ветеранів. Туди запросимо лідерів ветеранських організацій і міністрів», – зазначає нардеп.

Ірина Геращенко звертає увагу на те, що слід добре обдумати вимоги і розділити їх на три категорії.

«Зараз, очевидно, маємо скласти план і вибудувати перспективи. Подивитися, що є реалістичним, що можна закласти у бюджет на 2019, а що є нереалістичним. Отже, завтра відбудеться така важлива зустріч. Я дуже дякую лідерам пікетувальників, які були нині на зустрічі. На завтра вони підготують питання. Лідери чорнобильських організацій просили наголосити: не менш важливою є зустріч з в. о. міністра охорони здоров’я і профільного міністерства Уляною Супрун. Звісно, я там теж буду присутньою», – підкреслює нардеп.

Перший заступник спікера парламенту зазначила: у п’ятницю відбудеться година питань до уряду.

«Ключові питання, які стосувалися монетизації і тарифів, ми відправимо.  Уряд має пояснити, як бачить ситуацію. Дуже багато людей приходять і кажуть, що дадуть завтра всім пільги, дітям морозиво, а дружинам квіти. Це неправда. Особливо в країні, де шість відсотків ВВП йде на армію, для того, щоб ми захистили країну, модернізували армію», – звертає увагу Геращенко.

Політик переконана: сьогодні армія інша, ніж три роки тому.

«Ключове те, що вже не волонтери, а держава одягає і годує солдатів. За ці роки я вісімдесят разів була в АТО. Ми багато змінили в армії. Але ще багато треба зробити для того, аби армія модернізувалася. Сьогодні ми домовилися, що після двох засідань профільних комітетів збираємося з організаторами, щоб дати відповідь», – додає перший заступник спікера парламенту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 16:14 :52