вівторок, 19 червня, 2018, 13:51 Суспільство
Усього шість медалей привезли українські школярі з олімпіади геніїв у США

Українські школярі на GENIUS Olympiad 2018, яка проходила, 11-16 червня, у США на базі State University of New York at Oswego, здобули дві золоті, дві срібні, дві бронзові медалі.

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки.

Також українські учні отримали дві почесні відзнаки.

У змаганнях взяли участь понад 1300 школярів з усього світу у різних категоріях. Україну на олімпіаді представляли вісім представників. Усі вони отримали нагороди.

Зокрема, місця розподілились таким чином:

«Золото»:

  • Одинадцятикласник із Закарпаття Валентин Фречка за роботу «Інноваційна технологія виготовлення паперу із опалого листя»;
  • Катерина Малкіна, учениця з Маріуполя, за роботу «Метод біоутилізації поліетилену високої щільності».

«Срібло»:

  • Валерія Тищенко, учениця із Херсона, робота «Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію»;
  • Максим Терентьєв, одинадцятикласник із Херсона, робота «Розробка пристроїв для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму».

«Бронза»:

  • Софія Петришин, одинадцятикласниця зі Львова, робота «Проектування та розробка приладу для передачі цифрової інформації людям з вадами зору»;
  • Микола Веремчук, учень із Чернівців, робота «Дослідження впливу параметрів оптичної системи на стабільність частинки в оптичній пастці».

Почесні відзнаки Олімпіади отримали Артем Міронець, десятикласник із Сум, за роботу «Субстратна приуроченість копрофільних аскоміцетів НПП Деснянсько-Старогутський» та Анна Волкова, учениця з Чернівців, за роботу «Відновлення ґрунтів забруднених важкими металами».

Довідка IA ZIK

GENIUS Olympiad 2018 – щорічна міжнародна університетська олімпіада, яка заснована Oswego State University of New York (SUNY) і традиційно проводиться у другій половині червня. Олімпіада проходить у кілька етапів і надає можливість молоді з різних країн поділитися своїм першим науковим досвідом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 08:03 :30