вівторок, 19 червня, 2018, 2:10 Політика
Українські політв’язні: Денисова розповіла про зустріч російським омбудсменом

Уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денисова обговорила із російською колегою Тетяною Москальковою можливість синхронності їхніх перших відвідувань.

Про це Денисова повідомила у Facebook.

«Подальші наші візити ми проводитемо вже в різний час. Ми перевіримо умови утримання, а також переконаємося в тій інформації, що надавали одне одному в листах», – зазначила український омбудсмен.

Денисова додала, що обговорює з Москальковою дати візитів.

Раніше Тетяна Москалькова заявила, що провела важливу зустріч з українською колегою Людмилою Денисовою і спільно напрацювали «дорожню карту»відвідування ув’язнених в РФ і Україні.

Уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денисова заявила, що її не допустили до ще одного бранця Кремля, українського журналіста Романа Сущенко.

14 червня керівництво колонії, де утримується кримський режисер Олег Сенцов відмовило український уповноваженій з прав людини у його відвіданні та наданні інформації про стан здоров’я.

Також Уповноваженій Верховної Ради з прав людини Людмилі Денисовій не вдалося зустрітися в суботу, 16 червня, з політв’язнем Миколою Карпюком у російському Володимирі.

Як повідомлялося, 9 червня президент України Петро Порошенко зателефонував президенту Росії Володимиру Путіну і говорив із ним про звільнення українців-політв’язнів. Вони домовилися, що уповноважені з прав людини обох країн відвідають своїх ув’язнених громадян.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 04:38 :48