вівторок, 19 червня, 2018, 13:15 Суспільство
Учасники мітингу під Радою вимагали, щоб до них вийшов Парубій
ZIK
ZIK

Перший заступник спікера парламенту Ірина Геращенко закликала усіх пікетувальників до мирного діалогу та запропонувала створити ініціативну групу. Однак, не всі активісти на це погодились, вимагаючи, щоб до них вийшов саме Андрій Парубій.

Це відбулось під час мітингу гірників та ветеранів війни в Афганістані, що транслював телеканал ZIK.

Вийшовши до мітингарів, Геращенко заявила, що завжди вітає спілкування та мирні акції протесту, тому й запропонувала організувати перемовини щодо цього питання під час перерви у засіданні.

«Я вийшла до вас як перший заступник голови ВР. Зараз у парламенті йдуть важливі голосування. Тож прошу вас створити ініціативну групу, яка піде на зустріч до Андрій Парубія. Адже, він зараз веде сесію, тож ми не можемо переривати важливе голосування», – заявила Геращенко.

Виступати від імені ініціативної групи зголосився представник мітингарів Іван Червонопинський. Однак, не всі активісти погодились на такий варіант, вимагаючи виходу саме Парубія.

«Кому що говорити? Нехай Парубій сюди виходить, потім будете виступати. Усі хлопці там! Про яке шанування один одного можна говорити?», – обурювались мітингувальники.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 08:20 :18