вівторок, 19 червня, 2018, 17:11 Світ
У Туркменістані вирішили офіційно заборонити багатоженство
Фото: kremlinrus.ru
Фото: kremlinrus.ru

У вівторок, 19 червня, урядова газета «Нейтральний Туркменістан» повідомила про внесення змін і доповнень до чинного Сімейного кодексу країни. Зокрема, зміни торкнуться питання багатоженства на території Туркменістану.

Про це повідомляє Kremlinrus.

Поправки вже встиг підписати президент країни Гурбангули Бердимухамедов. Закон вносить зміни в сьому статтю кодексу, забороняючи багатоженство.

Також у внесених поправок фіксується, що багатоженство – це співжиття одного чоловіка з кількома жінками і ведення з ними спільного господарства.

Як зазначає видання, закон офіційно вступить в силу лише з 1 вересня 2018 року, проте, вже зараз серед громадян країни знайшлися, як його прихильники, так і противники.

Одні громадяни Туркменістану стверджують, що багатоженство аморальне і є пережитком минулого. Інші ж, навпаки, заявляють про непохитність цієї традиції, яка, за їхніми словами, дозволяє згуртувати суспільство і йде на користь державі.

Зараз у Туркменістані передбачено кримінальне покарання за багатоженство. У той же час, значна частина населення країни сповідує іслам. Ця релігія дозволяє чоловікам мати до чотирьох дружин, але в цьому питанні йде врозріз з чинним законодавством. Порушення закону карається або великим грошовим штрафом, або виправними роботами на строк до двох років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 16:17 :26