Новини » Регіони 19 червня, 2018, 17:33
У мерії Чернівців презентували геопортал

У Чернівецькій міськраді презентували публічний геопортал, на якому збирається вся інформація, що має геокоординати – map.city.cv.ua

Про це повідомив на прес-конференції міський голова Олексій Каспрук.

«Презентуємо ще один муніципальний ресурс, що робить роботу міської влади більш прозорою, а чернівчанам дає інструмент для громадського контролю, якісного розуміння ситуації у місті, особливостей його розвитку. Прагнемо, щоб у муніципальної геоінформаційної системи Чернівців інформаційно-довідкова функціональність була не слабшою за управлінську, щоб вона була корисною не лише посадовцям для управління міською інфраструктурою, а й чернівчанам, бізнесу. Це перший крок для побудови «розумного міста». Зараз активно працюємо над розвитком містобудівного кадастру, оцифровуємо містобудівну документацію, розміщуємо її на геопорталі. Серед найближчих кроків – робота над земельним кадастром»,- заявив міський голова.

«Геопортал – це зручний інструмент для просторового аналізу. Накладаючи різні шари інформації один на один, користувач може досліджувати місто, виявляти прогалини та шукати перспективи для розвитку. Наприклад, аналіз карт дитячих майданчиків та зелених зон, може стати в нагоді авторам проектів бюджету ініціатив чернівчан, які планують подавати проекти зі створення нового майданчика. За кожним типом інформації стоять особисті кабінети працівників міської ради, які відповідають за оновлення та наповнення тих чи інших карт, створення дієвої цифрової інфраструктури міста», – зазначила начальник відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради Тетяна Лебухорська.

Зараз на геопорталі розміщено понад 30 інформаційних ресурсів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 05:10 :41