вівторок, 19 червня, 2018, 1:26 Спорт
Тренер збірної Швеції Янне Андерссон: Трохи налякало, що не забили до перерви

Головний тренер збірної Швеції Янне Андерссон (на фото) поділився враженнями після матчу першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 проти Південної Кореї (1:0).

Швеція – Південна Корея: післяматчева прес-конференція Янне Андерссона

«Перші десять хвилин корейці володіли перевагою, але потім все пішло за нашим планом. Ми добре готові фізично, намагалися грати флангами. Трохи налякало, що не забили до перерви. Але, на щастя, був пенальті, і я радий, що мої хлопці так зіграли.

За винятком перших десяти хвилин, збірна Швеції контролювала гру. У першому таймі повинні були забивати двічі. Після того, як відкрили рахунок, команда трохи втомилася, почали програвати єдиноборства, але я відчував, що команда знаходиться в безпеці.

Що стосується майбутнього матчу з Німеччиною, то все в наших руках. Я дуже задоволений грою. Ми могли забити кілька голів, тоді кінцівка була б спокійнішою», – цитує Янне Андерссона football24.ua.

2018-07-21 02:55 :21