вівторок, 19 червня, 2018, 10:14 Політика
Спікер доручив терміново розглянути законопроект, який запускає роботу ВАС
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. Фото: rada.gov.ua

Законопроект, який започатковує роботу Вищого антикорупційного суду, Рада зможе розглянути ще цього четверга.

Про це сьогодні під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова ВРУ Андрій Парубій.

Спікер, відкриваючи ранкове засідання ВРУ, поінформував обранців, що до парламенту надійшов закон, який, відповідно до Конституції України, започатковує роботу Вищого антикорупційного суду, - № 8497.

«Я невідкладно спрямовую його у Комітет з питань правової політики з дорученням терміново розглянути. Я сподіваюсь, що сьогодні ми зможемо його включити у порядок денний, завтра на Комітету відбудеться розгляд, і в четвер ми будемо мати змогу ухвалити цей закон, щоб ще цього року Вищий антикорупційний суд запрацював. Це наше зобов’язання, це продовження нашої роботи зі створення Антикорупційного суду», – наголосив Андрій Парубій.

Голова ВРУ додав, що законопроект нескладний та необ’ємний. Андрій Парубій висловив сподівання на підтримку парламентарів, як це було під час розгляду базового закону про Вищий антикорупційний суд.

Нагадаємо, сьогодні Президент Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний законопроект про утворення Вищого антикорупційного суду. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-14 08:49 :59