вівторок, 19 червня, 2018, 2:25 Політика
Сьогодні усі політичні рейтинги є «стероїдними» та надуманими,– Оксана Сироїд
ZIK
ZIK

Картина довкола політичних рейтингів, яку ми побачимо у 2019 році, не матиме нічого спільного з нинішньою ситуацію. Сьогодні ж демонструють «стероїдні» роздуті рейтинги за рахунок фальстарту президентської кампанії.

Про це заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зазначила, що за прогнозами деяких експертів, партія «Самопоміч» не увійде у наступне скликання парламенту з огляду на сьогоднішні політичні рейтинги.

«Тільки час і люди розсудять, наскільки робота нашої партії є якісною. Я зараз захоплююся тими людьми, які працюють від нашої партії в регіонах. І це саме ті люди, які можуть зробити Україну іншою, якщо отримають владу.

Тому, коли я думаю про «Самопоміч», яка йде на вибори, то я думаю про можливість саме цих людей прийти до влади і зробити щось якісно інше», – підкреслила Сироїд.

Відтак політик визнала, що партійний список значно збільшиться. Наразі ж є 26 партійців, і, за словами Сироїд, ця кількість зростатиме.

Щодо відсутності конкурентного політичного рейтингу «Самопомочі», то партієць переконана, що це тільки маніпуляції дослідницьких агентств.

«Ми маємо альтернативні дослідження, яким ми більше довіряємо. І картина, яку ми побачимо у 2019 році, не матиме нічого спільного з нинішньою ситуацію. Натомість сьогодні – це «стероїдні» роздуті рейтинги за рахунок фальстарту президентської кампанії. І є багато неправдивих факторів, які впливають на рейтинги.

Наприклад, коли я бачу політичний проект, створений під талановитого співака, то це свідчить тільки про очікування людей, які втомилися від старих політиків. Утім, це не свідчить про реальне позиціювання політичної сили, оскільки її принципі немає», – наголосила Оксана Сироїд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 10:53 :02