Новини » Політика 19 червня, 2018, 5:25
Оксана Сироїд: Наступна ВРУ на 60-80% матиме такий же склад
ZIK
ZIK

Якщо говорити про те, чи не треба цей парламент розпустити, то давайте будемо відвертими, що у наступному його складі буде 60-80% тих же людей.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

«Якщо говорити про те, чи не треба цей парламент розпустити, то давайте будемо відвертими, що у наступному його складі буде 60-80% тих же людей.

Адже навіть після Революції Гідності парламент змінений лише на половину. Але проблема у тому, що ми не маємо якісного парламенту, як інституції»,– зазначила Оксана Сироїд.

Однак те, наскільки парламент буде оновлений після чергових виборів, зауважила гостя програми, залежить виключно від волі людей.

«Все залежить від людей і від того, наскільки вони готові підтримати тих же нардепів. Адже парламент, як інституція, він не з неба впав, а парламентарі не з Америки приїхали. Це українці прийшли на виборчі дільниці і проголосували за кожного, хто є у парламенті. Тому й казати про те, що депутати погані, можна. Але їх же хтось обирав»,– наголосила Сироїд.

Віце-спікер парламенту додала, що важливим у процесі виборів є питання ЦВК. Оксана Сироїд каже, що нардепи обговорюють питання нового складу ЦВК кожного пленарного тижня.

«Ми говоримо про це і з Парубієм. Але він говорить, що немає консенсусу у коаліції. А я не маю важелів впливу на Голову Верховної Ради»,– зазначила Оксана Сироїд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 18:51 :43