вівторок, 19 червня, 2018, 22:10 Політика
Нардеп Чумак: Країна стоїть на голові – змінити потрібно практично все
ZIK
ZIK

Країна сьогодні стоїть не на ногах, а на голові. І це не дуже незручна позиція, адже голова засунута у пісок, немов у страуса. Але щоб поставити країну на ноги, змінити потрібно практично все.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віктор Чумак.

Як повідомлялося, сьогодні під Верховною Радою ветерани війни в Афганістані та шахтарі провели мітинг. Ветерани вимагали поновити у повному обсязі пільги для родин загиблих воїнів та наполягали на державному медичному страхуванні. Шахтарі наполягали на ухваленні законопроекту щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі.

Нардеп Віктор Чумак каже, що мітингувальники хочуть одного – грошей.

«От шахтарі хочуть грошей для того, аби їм виплатили зарплати. А чому їм не виплачують зарплати, тут все дуже просто: шахти Ахметова нібито закуповують вугілля по схемі «Роттердам+», а всі інші нічого не продають. Але ж гроші треба десь взяти, щоб виплатити шахтарям зарплати. Але з чого взяти, якщо вугілля у них не купують? От і відповідь на питання, а де гроші – у Ахметова та Порошенка.

Така ж ситуація із грішми для ветеранів та чорнобильців. Гроші для них можна зібрати з підприємств у вигляді податків, але підприємства у нас не працюють і податки не збираються»,– зауважив народний депутат.

Відтак, каже Віктор Чумак, вся економіка України сьогодні «закупорена» та монополізована певними групами людей.

«Як тільки якесь підприємство в Україні починає рости, різні служб прибивають його рейдерськими захопленнями, щоб приєднати до певних монопольних груп і компаній»,– додав Віктор Чумак.

Тому, наголошує народний обранець, змінювати в Україні потрібно все.

«Країна стоїть на голові. Не на ногах, а на голові! І голова крутиться невідомо куди. І це не дуже незручна позиція, адже голова засунута у пісок, немов у страуса. Тому я ще раз наголошу, що країну потрібно поставити з голови на ноги», – акцентував Віктор Чумак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 20:59 :47