Новини » Спорт 19 червня, 2018, 10:06
На Євро-2018 з фехтування шпажистку Олену Кривицьку від «бронзи» відділив один укол

На чемпіонаті Європи з фехтування 2018 року, що триває в сербському місті Нові-Сад, у понеділок, 18 червня, було розіграно комплект нагород в особистому турнірі з фехтування на шпагах серед жінок.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Олена Кривицька"

Українська шпажистка Олена Кривицька (на фото) зупинилася за крок від подіуму чемпіонату Європи в сербському Нові-Сад. Українка успішно подолала груповий раунд і очолила посів у турі прямого вибування, інформує офіційний сайт Федерації фехтування України.

В 1/16 фіналу Кривицька перемогла швейцарку Лауру Сталі (15:6), після зломила опір італійки Джулії Ріцці (15:13), а в бою за потрапляння в півфінал одним уколом програла Крістіні Кууск (14:15) з Естонії, яка за підсумками турніру виграла «срібло».

Таким чином, Кривицька стала п’ятою на континентальній першості. Цей результат є найкращим у кар’єрі української шпажистки на подібних змаганнях.

Щодо інших представниць від України, то Фейбі Бежура і випускниця Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелеєва склали зброю в 1/16 турнірної таблиці. Бежура поступилася на цій стадії польці Ренаті Кнапік-М’язці (9:15), а Пантелєєва не впоралася з румункою Аною Марією Попеску (8:15).

Ще одна випускниця ЛДУФК Анфіса Почкалова, у свою чергу, зупинилася в 1/32 фіналу – вона програла своїй співвітчизниці Пантелеєвій з рахунком 13:15.

Відзначимо, що в цей раз на подіум Євро-2018 в Нові-Сад потрапили відразу три естонки – Катаріна Лехіс, Юлія Бєляєва і кривдниця Олени Кривицької Крістіна Кууск.