Новини » Політика 19 червня, 2018, 18:30
Механізм «малих кроків» Авакова показав нездорову конкуренцію всередині влади, – Доній
ZIK
ZIK

Коли представник силового Міністерства говорить про свої пропозиції щодо деокупації Донбасу, після чого йому опонує керівник Міністерства закордонних справ, то це створює певний дисбаланс.

Таку думку висловив політолог Олесь Доній у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, міністр МВС Арсен Аваков представив механізм «малих кроків» як стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу.

Утім міністр закордонних справ Павло Клімкін згодом заявив, що реалізація стратегії «малих кроків», яку запропонував Арсен Аваков, поки неможлива через протидію Росії.

«Це абсолютно нормально, що держава має стратегію по деокупації своїх територій. Такі стратегії можуть розроблятися в кількох структура: це Рада національної безпеки і оборони, Президент України, який відповідає за територіальну цілісність і міжнародну політику, та Верховна Рада.

Також подібні пропозиції можуть надходити від суб’єктів законодавчої ініціативи, а це народні депутати і Кабінет міністрів», – зауважив Доній.

Відтак, у питанні деокупації територій має бути або злагоджена робота всіх сторін, або погоджена з усіма пропозиція від однієї зі сторін.

«Але коли між владою починається конкуренція, до того ж публічна, то це може призвести до розбалансування системи. Так, якщо мова йде про Кабінет міністрів, то, на мою думку, він мав оприлюднювати вже узгоджений план, до того ж, на рівні керівника Кабміну, тобто Гройсмана.

Коли ж представник тільки одного із силових Міністерств говорить про свої пропозиції, після чого йому опонує керівник Міністерства закордонних справ, то це створює певний дисбаланс», – констатував Олесь Доній.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 22:08 :55