вівторок, 19 червня, 2018, 17:30 Політика
Ляшку не сподобалися слова Геращенко про популізм

Ірина Геращенко закликала парламентарів наступного разу разом із нею виходити до мітингувальників під ВРУ, а не роздавати інтерв’ю в оточенні 20-ти охоронців.

Із таким закликом перший заступник голови Верховної Ради України виступила сьогодні під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Нагадаємо, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко зустрілася із учасниками сьогоднішньої акції протесту під ВРУ (з представниками афганців, чорнобильців, військових пенсіонерів, ветеранів АТО), а на початку вечірнього засідання у сесійній залі оголосила їхні вимоги з трибуни парламенту. Додамо, сьогодні зранку між протестувальниками та правоохоронцями сталися сутички, внаслідок яких є постраждалі та затримані.

Ірина Геращенко під час розгляду законопроектів із порядку денного взяла слово та зауважила, що під час свого виступу вона не назвала «популістичну партію», яка намагалася сьогодні радикалізувати ситуацію під Верховною Радою, та пожартувала, що «на фракції і шапка горить». Вона звернула увагу парламентарів на те, що саме перший віце-спікер вийшла до людей, а «фракція, яка звинувачує її в популізмі, у цей час роздавала інтерв’ю в оточенні 20-ти охоронців». Ірина Геращенко закликала обранців наступного разу разом виходити до мітингувальників.

За кілька хвилин із трибуни ВРУ виступив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, який обурився тим, що перший віце-спікер називає фракцію Радикальної партії популістами.

«Оці всі зажрані у платтячках по коліна й отаких каблуках – їм смішно з корови, їм смішно із шахтарів, їм смішно з того, що ми кажемо, що землю продавати не можна», – заявив Олег Ляшко, вказуючи рукою на президію позаду себе (додамо, на цей момент Ірина Геращенко покинула робоче місце).

Голова ВРУ Андрій Парубій наголосив, що Ірина Геращенко не називала фракції: «І разом із тим хочу нагадати, що в час, коли ми проводили сесію і на вулиці були жорсткі події, Ірина Геращенко пішла і з ініціативною групою провела переговори. Коли в нас є дебати, коли ми маємо якісь питання вирішити, ми маємо вирішувати їх тут, у залі, шляхом дискусії та шляхом голосування. А Ірині Геращенко треба подякувати за те, що вона під час роботи сесії допомогла налагодити діалог із людьми, які були на вулиці», – зазначив Андрій Парубій.

А голова фракції БПП Артур Герасимов закликав вибачитися перед Іриною Геращенко.

Нагадаємо, у березні цього року лідер Радикальної партії Олег Ляшко у ВРУ дозволив собі сексистські висловлювання на адресу жінок-депутатів. Так, віце-спікера Ірину Геращенко він назвав «віцеголовихою».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 04:21 :46