вівторок, 19 червня, 2018, 17:45 Політика
Ірина Луценко: Князевич тричі акцентував увагу депутатів на поправці до закону про ВАС
ZIK
ZIK

Венеційська комісія погодилася, аби справи щодо корупції, які розглядаються у звичайних судах мають передаватися в апеляційні суди, а не ВАС. Це єдина поправка, яка не викликала в залі жодного сумніву. Крім того, керівник комітету Князевич три рази звертав увагу депутатів, що вона була проголосована.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила представник Президента в парламенті, нардепа від Блоку Петра Порошенка Ірини Луценко.

«Ситуація дуже проста. В законопроекті, запропонованому Президентом було сказано, що всі справи, які пов’язані з антикорупційними статтями передаються Антикорупційний суд. Венеційська комісія, привіт опозиції, Найєму, Шабуніну, Соболєву і всім іншим, які кричали, що вона не погоджувала змін, на початкову позицію Президента, дала таке бачення, що ті справи, які розглядаються у звичайних судах першої інстанції, мають передаватися в звичайні апеляційні суди», – розповіла представник Порошенка у Раді.

Як зауважила пані Луценко, це пов’язано з тим, що згідно зі законом, процедура створення Антикорупційного суду, може тягнутися до 12 місяці, а Порошенко намагатиметься зробити за 8.

«Крім того керівник комітету з питань правової політики та правосуддя Князевич три рази звертав увагу депутатів, аби вони були уважні, що є відповідна поправка Венеційської комісії, яка була проголосована. Є стенограма, де три рази про це говорилося. Тому звинувачення про змову, то це все брехня. Це єдина поправка, яка не викликала в залі жодного сумніву і вона була безапеляційно проголосована», – відзначила пані Луценко.

За словами народної обраниці, таких справ, яких не розслідує НАБУ, але вони є корупційними – є тисячі. З них бюро розглядає 2-3 справи, від решти воно відмовилося.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-11 01:44 :03