Новини » Львів 19 червня, 2018, 12:44
Депутати облради не згодні прийняти в комунальну власність «Арену Львів»

Львівська облрада не підтримала звернення до Кабміну, Міністерства молоді та спорту України щодо надання згоди на прийняття в комунальну власність Львівської облради ДП «Арена Львів».

Для підтримки звернення на сесії 19 червня спершу забракло кількох голосів депутатів, а потім обранці не підтримали пропозицію голови облради повторно включити його у порядок денний.

Як зазначалося у проекті звернення, концепція розвитку стадіону передбачає поступове перетворення об’єкта на центр ділового, культурного та спортивного життя області.

Планувалося, що депутати Львівської облради мали дати згоду, за умови відсутності боргових зобов’язань, на прийняття в комунальну власність Львівської обласної ради спортивної споруди ДП «Арена Львів».

Коли створили ДП «Арена Львів», йому передали активи разом із пасивами. «Мова йде про 708 млн грн будівельного боргу. І ця сума до сьогодні не ліквідована. Окрім того, не до кінця вирішеним є питання щодо добудови другої черги. Треба визначитися з обсягами робіт, провести будівельний та фінансовий аудит. За цінами 2013року ця сума складає 330 млн грн», – сказано у проекті звернення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 14:33 :22