Новини » Політика 19 червня, 2018, 22:30
Анатолій Гриценко: Країна повністю декапіталізована
ZIK
ZIK

Влада програла. Програла і Україна. Адже країна повністю декапіталізована. Якщо говорити простими словами, то ми усі знецінені.

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Чинна влада програла. Програла і Україна. Адже країна повністю декапіталізована. Якщо говорити простими словами, то ми усі знецінені. Знецінені робочі руки, ваш труд, як журналістів, знецінена вартість вашого телеканалу. Вартість будівлі і землі, де розташований канал, також знецінена.

Та й український приватний бізнес, включаючи найкрупніший олігархічний, також знецінений. І коли він виходить за кредитами на зовні, то йому заламують такі відсоткові ставки, які в інших країнах не заламують нікому»,– зауважив гість програми.

А виникла така ситуація через те, пояснює Анатолій Гриценко, що країна у кризі, розрусі, зневірі, без нормального суду, митниці та без гарантії повернення коштів.

«У нас незахищена власність, процвітає рейдерство. Тобто знеціним є усе. От чому зараз олігарх Порошенко не продає свій бізнес? А це розумно, бо продасть його за безцінь. Він не продасть його за такі гроші, які міг би заробити у стабільній країні. Те саме з олігархом Ахметовим, Пінчуком і Фірташем»,– додав політик.

Водночас Гриценко зазначив, що вторинна ланка українських олігархів сьогодні «дозріває».

«От, наприклад, Коломойський. В інтерв’ю «Deutsche Welle» він сказав, що олігархат в Україні вже завершує своє існування, а далі буде крупний бізнес. Це був один із його ключових меседжів.

Ахметов вже не один раз публічно говорив про те, що бізнес зацікавлений у капіталізації країни.

Ті, хто працює в аграрному секторі та нерухомості, вони також розуміють, що ми усі програємо. Тобто зараз олігархи вже не можуть жити українським життям і по-українськи. Вони відчувають, наскільки падає рівень. Тому серед них є чітке розуміння, а багато хто це вже робить, що працювати треба по-білому. От якби ще й держава стимулювала виведення економіки з тіні»,– підсумував Анатолій Гриценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 06:19 :37