вівторок, 19 червня, 2018, 21:35 Політика
Анатолій Гриценко: Країна перед прірвою – попереду дефолт
ZIK
ZIK

В Україні не працює державна машина, б країна стоїть перед прірвою. Мало хто зараз про це говорить, але попереду нас очікує дефолт. Йде тотальна розруха.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

«Якщо хтось каже, що Порошенко диктатор, то це неправда. Для того щоб була диктатура треба щоб працювала державна машина. От в Росії може бути диктатура чи в Північній Кореї. А тут на всіх щаблях один одному протирічать. В Україні не працює державна машина», – зазначив політик.

За його словами, справа в тому, що країна перед прірвою. У країні жодна гілка влади не виконує своєї функції. Держава дійшла до того, що не в змозі виплатити ті позики, які вона взяла.

«Мало хто зараз говорить, але дефолт попереду. Держава не виконує свої функції. Йде тотальна розруха. Це не на користь країни і державі, бо я розділяю ці два поняття. Як держава ми втратили свій суверенітет і я не боюсь цих слів. Ми не втратили штандарт, прапор, гімн і формальні атрибути, але ми втратили спроможність приймати власні самостійні рішення і ще більше їх реалізовувати. Це справжній суверенітет. Нам диктують з усіх боків», – переконаний екс-міністр оборони.

Також пан Гриценко вважає, що це спричиняє, що одну глобальну проблему в країні – це відтік кваліфікованих працівників, який набув останнім часом великих масштабів. Хоч цей відтік найбільше зачіпає Західну Україні проте зараз це стосується цілої країни.

«Колись їхали за кордон трохи попрацювати, а дітей залишали тут із бабусями, а потім вкладали тут у нерухомість, освіту і мали шанс реалізувати себе. А тепер виїжджають родинами і цілими селами. Я бачив таке в різних областях. Якщо ще так буде продовжуватись кілька років, то уже не матимуть значення президентські, парламентські, місцеві, будь-які вибори. Не буде з ким підіймати країну. Я думаю, дуже важлива проблема – це депрофесіоналізація на всіх рівнях, починаючи від неможливості знайти хорошого слюсаря, водія, плиточника, я вже не кажу про вищу кваліфікацію, до непрофесійності державної машини», – прокоментував Гриценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 02:08 :56