понеділок, 18 червня, 2018, 10:58 Регіони
В Ужгороді пройде кіноакція на підтримку Олега Сенцова

Кіноакція на підтримку Олега Сенцова та бранців Кремля пройде сьогодні в Ужгороді.

Це буде прем’єра фільмів закарпатського режисера «Серце мами Гонгадзе» та «Сильні духом». За участі героя останньої стрічки – Юрія Яценка, першого звільненого українця-в’язня Кремля.

У показі планує взяти участь режисер стрічок, який з 12 червня голодує на знак солідарності з бранцями Кремля. 

Вперше фільми закарпатського режисера покажуть в Ужгороді (загалом його стрічки демонструвалися на близько 100 міжнародних кінофестивалях і здобули близько 40 нагород).

Фільм «Сильні духом» – це кіносповідь Юрія Яценка – першого українського політв’язня, який успішно вирвався на волю з кремлівської тюрми після початку нової європейської війни. Таємно затриманий і підданий тортурам в Росії, Юрій вдається до відчайдушного, але продуманого кроку, щоб повідомити про себе. Як він боровся і вижив, що переживають інші українські бранці Кремля, як-от Олег Сенцов?

Фільм про один із образів сучасного українця, який може надихати «Серце мами Гонгадзе» – це унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Жінка, яку не почули, відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст мами, навідають його бабцю, родину, дорогі їхнім серцям місця, зафільмовані в Україні, Грузії, Естонії та Франції. Стрічка підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями Святослава Вакарчука, Володимира Самайди та Тамари Гвердцителі

Покази фільмів будуть безкоштовними.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 19:32 :27