понеділок, 18 червня, 2018, 19:05 Політика
Тука: Бойко – жалюгідний плагіатор, а про перемовини Києва з Москвою хай каже сам автор ідеї
ZIK
ZIK

Тоді, коли буде застосований санкційний механізм проти РФ у повному обсязі, і Росії стане неможливо тримати на своїх економічних плечах ярмо під назвою «Донбас» та «Крим», можна буде примусити Росію сідати за стіл переговорів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Нагадаємо, перший Президент незалежної України Леонід Кравчук переконаний, що для вирішення ситуації на Донбасі та в Криму президенти України і РФ мають сісти за стіл переговорів.

Георгій Тука зауважив, що такий крок може бути одним зі сценаріїв: «Але у мене таке враження, що на сьогодні ніхто – ані в Кремлі, ані у Києві – не готовий до таких прямих переговорів. І плекати надію, що варто лише про це сказати, і процес завтра розпочнеться, я думаю, це, м’яко кажучи, перебільшення. Я не бачу якихось зовнішніх ознак того, що такий процес можна реалізувати».

Заступник міністра нагадав, що очільник Кремля неодноразово заявляв, що з Порошенком не розмовлятиме. Окрім того, Путін особисто ображав українського Президента як людину. Саме тому, переконаний Георгій Тука, прямі перемовини практично безперспективні.

«З моєї точки зору, до тих пір, поки не буде застосований санкційний механізм у повному обсязі, а зараз він застосований ледь-ледь, відсотків на 10, і лише після того, як Росії стане неможливо тримати на своїх економічних плечах ярмо під назвою «Донбас» і не менше ярмо під назвою «Крим», лише таким чином можна примусити Росію сідати за стіл переговорів і вимагати від неї якихось результатів», – заявив заступник міністра.

Георгій Тука, коментуючи заяву голови фракції Опозиційного блоку у ВРУ Юрія Бойка щодо можливості переговорів українських посадовців із представниками самопроголошених «республік», зауважив, що «пан Бойко – жалюгідний плагіатор», оскільки такі тези лунають із вуст Володимира Путіна ще з 2014 року.

«То хай про це каже сам автор цих ідей. Навіщо Бойку перехоплювати цю ініціативу?» – заявив заступник міністра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 08:03 :27