понеділок, 18 червня, 2018, 3:41 Спорт
Тренер збірної Швейцарії Володимир Петковіч: Нічия з Бразилією – сильний для нас початок. Пишаюся командою

Головний тренер збірної Швейцарії з футболу Володимир Петковіч (на фото) прокоментував нічию з Бразилією (1:1) в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Владимир Петкович"

«Пишаюся своєю командою. У Бразилії було більше хороших шансів, але ми не припиняли пресингувати, відповідати хорошими атаками. Наші гравці – молодці, думаю, що це сильний початок турніру для нас. Думаю, були спірні моменти, але в нашому голі було нормальне єдиноборство – не бачу ніякого порушення. Опонент просто погано стояв. Є відеоасистенти, що дивляться матч зі своїх камер, але для мене епізод був ясний.

Ми добре почали матч, але потім зменшили в якості передач, бразильці не дозволяли нам атакувати. Якщо ви граєте проти такого суперника, потрібно показувати найвищий рівень – ми його не показували і зазнавали труднощів протягом 15-20 хвилин. У перерві радив гравцям сфокусуватися на результаті, грати високо, ближче до чужого штрафного. Ми здорово спрацювали. Може, наші гравці дуже серйозно ставляться до такої гри, але це говорить багато про що. Наша команда програла лише один матч з останніх 22. Триматися на такому високому рівні проти Іспанії і Бразилії зовсім нелегко.

Може бути, жовтих карток було занадто багато, але не було жорстких фолів, симуляцій. Не бачу в цьому проблеми. У нас не було установки грати максимально жорстко проти Неймара, тому що багато вели чисті єдиноборства один в один. Ми хотіли контролювати Неймара, але у Бразилії є багато хороших гравців. Вони проявили себе і в цій грі.

Чому замінили Бехрамі? У нього були проблеми з м’язами. Ми і так замінили його так пізно, як могли. Бехрамі нам потрібен в найближчих іграх», – цитує Володимира Петковича championat.com.

2018-07-20 11:50 :36