понеділок, 18 червня, 2018, 2:09 Спорт
Тренер збірної Німеччини Йоахім Льов: Ми розчаровані – нам потрібно вдосконалюватися

Наставник збірної Німеччини з футболу Йоахім Льов (на фото) поділився враженнями від поразки в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018 із Мексикою (0:1).

Німеччина – Мексика: післяматчева прес-конференція Йоахіма Львова

«Звісно, ми розчаровані. Для нас це абсолютно незвична ситуація. Практично на всіх попередніх турнірах ми вигравали перший матч. Зараз потрібно винести уроки з цієї гри. Далі буде краще.

У першому таймі ми грали погано, це треба визнати. Погано грали у відкритих зонах, було багато втрат м’яча. Тому ми повинні були бігати набагато більше, ніж суперник. У другому таймі Мексика захищалася дуже глибоко, але у нас було більше гольових моментів.

Ми розчаровані, але завтра починається підготовка до наступного матчу. Проаналізуємо цю гру. Ми не змінюємо плани, розвиваємо наші сильні сторони. Нам потрібно вдосконалюватися. У декількох попередніх матчах ми теж не проявляли свої найкращі якості», – цитує Йоахіма Льова football24.ua.

2018-09-22 11:09 :14