понеділок, 18 червня, 2018, 4:27 Спорт
Тренер збірної Бразилії Тіте: Ми не були достатньо сконцентрованими в завершальній стадії

Головний тренер збірної Бразилії з футболу Тіте (на фото) прокоментував нічию з командою Швейцарії (1:1) в матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу-2018.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Тіте"

«Останні ходи іноді стають неточними. Ми мали 20 гольових моментів, але багато били повз ворота. Це говорить про те, що ми не були достатньо сконцентрованими в завершальній стадії.

Ні в якому разі гравці не повинні тиснути на арбітра. Працює система VAR, працюють люди, які аналізують гру. Не можу встати на їх місце. Момент з Мірандою, на мій погляд, був дуже явним, рішення не було прийнято виправдано. Будь-яка гра ясна, ми завжди розуміємо, коли порушення є, а коли ні. Пенальті – спірний момент, але кваліфіковані люди оцінили цей епізод в дусі справедливої ​​гри.

Чому зробив такі заміни? Після голу гравці трохи йшли від контратак. Ми трохи змінили ситуацію в другому таймі, Вілліан став забігати трохи вище. Суперник дуже старанно грав перші 15 хвилин після забитого гола, це теж важливо. Ми зберегли свій рівень, хоча були в трохи пригніченому стані. На цій стадії потрібно прийняти, що інші команди теж забивають голи, грають більш ризиковано, ніж ми.

Якщо підтримувати такий натиск, як ми, протягом 90 хвилин, це буде мати наслідки. Ми можемо пропонувати більш активну, збалансовану гру. Чи відчували емоційний тиск в останні десять хвилин? Коли створюється гаряча ситуація, ми повинні трохи охолодити її. Ми, а не суперник. Звичайно, ми хотіли перемогти і незадоволені результатом.

Що стосується моїх слів про те, що потрібно п’ять очок для виходу з групи, то я говорив про статистику. Це статистична необхідність для будь-якого переможця, це факт», – цитує Тіте championat.com.

2018-09-20 19:27 :55