Новини » Політика 18 червня, 2018, 18:50
Томос для української помісної церкви – це тільки початок, – Богословська
ZIK
ZIK

Після отримання томосу настане складний етап об’єднання, адже церкви сьогодні є великими бізнес-структурами та мають багато майна.

На цьому наголосила народний депутат України попередніх скликань Інна Богословська у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Усі, хто розуміється на питаннях церкви, підтвердять, що отримання томосу – це тільки початок, тобто кінець підготовчого етапу і початок найважчого – об’єднання.І це буде дуже складний процес, адже церкви сьогодні є великими бізнес-структурами та мають багато майна», – зауважила Богословська.

За оцінками політика, половина священиків із Московського патріархату налаштовані до України як до своєї Батьківщини. Але, поряд з цим, є велика частина і таких священнослужителів, які ведуть себе неприпустимо, коли відмовляються відспівувати загиблих українських військових через те, що вони воюють проти Росії.

Саме тому для України питанням державної важливості є отримання статусу Української православної автокефальної церкви та вирішення розбрату між конфесіями.

«Росія як держава знову стала поєднувати державну і церковну політику.Путін зробив РПЦ другою головою двоголового орла, що неприпустимо для сучасної держави. І саме тому патріарх Кирил, який колись був дуже світлою особистістю, сьогодні визнає війну проти України священною.

Взагалі, церкви сьогодні дуже відстали від світу. І ті догмати, які панують в різних конфесій, протирічать гуманності загального світового простору. Я сподіваюся, що українські церкви це зрозуміють», – підкреслила Інна Богословська.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 13:53 :07