Новини » Львів 18 червня, 2018, 14:32
Сьогодні у Львові відбудеться перший в Україні концерт відомої срипальки Аделіни Опреан

Сьогодні, 18 червня, у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться перший в Україні концерт відомої скрипальки Аделіни Опреан.

Аделіна Опреан – всесвітньо відома скрипалька, переможниця міжнародних конкурсів Баха в Лейпцігу, конкурсів камерної музики в Белграді, Кольмарі, Женеві, Лондоні (гран-прі конкурсу Carl Flesch Competition) та професор Музичної Академії м. Базель (Швейцарія).

Скрипалька гратиме разом із піаністкою та заслуженою артисткою України Оксаною Рапітою.

«Я дуже рада, що мене запросили виступити у Львові. У цьому театрі давав концерт впливовий музикант ХХ століття та мій учитель – Ієгуді Менухін. Дуже цікаво, як звучатиме моя скрипка тут. Щодо Оксани Рапіти, то ми з нею чудово зігралися. Наш дует дуже теплий і, я б навіть сказала, наче сімейний. Репетирували з нею тільки у стінах консерваторії, тому з нетерпінням чекаю виступу у Дзеркальній залі», – розповіла скрипалька Аделіна Опреан.

Під час концерту лунатимуть сонати для скрипки та фортепіано В. А. Моцарта та К. Дебюссі, а також «Шість румунських танців» Б. Бартока.

Проект організований в рамках співпраці асоціації Haliciana Schola Cantorum та Дзеркальної зали Львівського національного академічного театр опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Початок концерту сьогодні, о 19:00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 09:16 :04