Новини » Політика

Реінтеграція Донбасу буде можлива лише після повернення котролю над цієї територією, – активіст

ZIK

Вибудовувати план реінтеграції окупованих територій треба тоді, коли їх буде контролювати Україна. Поки не вирішиться питання кордону розмовляти про це немає сенсу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив координатор проекту «Стоп терор» Семен Кабакаєв.

«Я сам з Луганська і я розумію, яка там ситуація. Ми не повинні відштовхуватись від того, що хочуть окупаційні адміністрації РФ у «ЛНР», «ДНР», хоча представники «п’ятої колони» закликають до того, що ми повинні розмовляти з лідерами цих адміністрацій», – зазначив Кабакаєв.

За його словами, такі дії будуть нівелювати безпосередню участь Росії в цій війні. Ми повинні вести будь-які розмови щодо цих територій лише з Росією.

«А це війна, це агресія РФ. Ці люди маріонетки, які контролюються з Росії і цим самим нівелюється участь Росії. Тому я проти цього», – вважає координатор проекту «Стоп терор».

Також пан Кабакаєв переконаний, що вибудовувати план спілкування з людьми з окупованих територій треба тоді, коли їх буде контролювати Україна. Поки не вирішиться питання кордону розмовляти про якусь реінтеграцію немає сенсу.

«Коли ці території вже перейдуть під юрисдикцію України, коли ми будемо контролювати кордон і всю територію, тоді можна вже вибудовувати план реінтеграції, відбудову інфраструктури. Тоді тільки можна буде розбудовувати питання економіки і суспільства і всього іншого», – прокоментував гість програми.

Loading...