понеділок, 18 червня, 2018, 11:45 Політика
Раду закликали цього тижня завершити створення антикорупційної інфраструктури
Артур Герасимов
Артур Герасимов

У фракції БПП закликали завершити цього тижня створення антикорупційної інфраструктури.

Про це сьогодні під час засідання Погоджувальної ради, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП Артур Герасимов.

Голова фракції зауважив, що ВРУ має проголосувати за два технічні законопроекти для запуску Вищого антикорупційного суд, перший із них буде внесений до парламенту завтра. Цей законопроект визначений як невідкладний. Як повідомив Артур Герасимов, також ідеться про законопроект № 7441 про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у зв'язку з прийняттям Закону України «Про Вищий антикорупційний суд».

Голова фракції БПП закликав голову ВРУ та профільний комітет, щоб у четвер у сесійній залі розглянути законопроекти, які завершать створення антикорупційної інфраструктури.

Артур Герасимов також прокоментував «істерику» щодо поправки до закону про Вищий антикорупційний суд: «Деякі псевдоексперти дискредитують країну і парламент. Ми вимагаємо захистити парламент від цієї дискредитації. Також хочу нагадати, що коли йдуть розмови про цю поправку, про те, чи всі чи не всі справи будуть передані до Антикорупційного суду, то якраз перша редакція законопроекту про ВАС Президента України якраз і давала змогу одразу передати всі кримінальні провадження до ВАС».

Нагадаємо, на офіційному сайті НАБУ оприлюднили заяву щодо необхідності розгляду апеляцій на вироки у справах НАБУ і САП, винесені судами загальної юрисдикції, в апеляційній палаті ВАС.

Додамо, у ЦПК заявили, що в оприлюдненому тексті закону про ВАС з'явилася правка, яку голова профільного комітету Руслан Князевич не зачитував у ВРУ перед ухваленням закону і яку не обговорювали в комітеті. Йдеться про правку, яка встановлює, що апеляції щодо справ НАБУ, які суди вже розглядають зараз, розглядатимуть у судах загальної юрисдикції, а не у ВАС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 05:27 :23