понеділок, 18 червня, 2018, 22:20 Політика
Піскун: Я почав сумніватися, що НАТО за нас заступиться, навіть якщо ми туди вступимо
ZIK
ZIK

Ми повинні співпрацювати з НАТО, бо це допоможе перевтілити нашу пострадянську армію. Але, попри це, я почав сумніватися, що НАТО за нас заступиться.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив екс-генпрокурор України Святослав Піскун.

Відповідаючи на запитання глядачки про те, чи потрібно Україні вступати в НАТО, пан Піскун сказав, що нам треба рухатися в цьому напрямку.

«Я думаю, нам треба іти в сторону НАТО, тому що ніякий інший шлях нам не забезпечить безпеки», – зазначив екс-генпрокурор.

Зокрема, за його словами, ми повинні співпрацювати з НАТО і рухатись у напрямку членства в цій організації. Адже це допоможе перевтілити нашу пострадянську армію у армію зразка НАТО.

«Люди, виховані на ідеології захисту демократичних інтересів держави, є вірними солдатами своєї країни, які будуть її захищати. Це притаманно блоку НАТО. Тому я не бачу великої проблеми якщо країна буде рухатися в цьому напрямку. Але чесно кажучи, останнім часом я почав сумніватися, що і НАТО за нас заступиться, навіть якщо ми туди вступимо», – прокоментував Піскун.

Також ведучий уточнив в який момент гість програми почав сумніватися в НАТО, на що пан Піскун відповів, коли побачив що нам пропонує Захід. Адже «Джавеліни», які Україні закупила теж вже можна вважати вчорашнім днем.

«Нам потрібно переозброїтись. Сьогодні наші хлопці воюють автоматами Калашникова 47 року випуску. Я вже не кажу про гармати, танки і бронетранспортери. Це все вчорашній день. Треба перевтілювати наші збройні сили. Треба робити так, щоб від людини мало залежало. Зараз така війна, що автомати і снайперські гвинтівки нам не потрібні в тій кількості в якій ми їх закупляємо. Нам потрібні гелікоптери, самонавідні ракети і безпілотники», – переконаний гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 09:35 :16