понеділок, 18 червня, 2018, 21:20 Політика
Окупація Криму більше не повториться – будемо боронити країну до останнього, – нардеп
ZIK
ZIK

Перемовини між Путіним і Порошенком все ж можуть призвести до консенсусу, але потрібно, щоб це було потрібно обом сторонам. Наразі ж ми бачимо, як українській владі вигідно торгувати та заробляти на війні.

На цьому наголосив народний депутат Сергій Євтушок в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Зараз чи не кожен українець мріє про те, щоб закінчилася війна. Але припинитися вона може тільки тоді, коли, передусім, можновладцям стане невигідно торгувати в оборонному секторі.

Наразі ж ми бачимо, як підприємства найвищих посадових осіб держави займаються постачанням неякісної військової техніки на фронт, і такі зловживання обчислюються десятками мільйонів доларів», – констатував Євтушок.

На думку народного депутата, перемовини між Путіним і Порошенком все ж можуть призвести до консенсусу, але потрібно, щоб це було потрібно обом сторонам.

«Українській владі сьогодні вигідно торгувати та заробляти на війні. Натомість потрібно тільки бажання, щоб сісти і почати діалог. У перемовинах із Путіним потрібно наголошувати, що в Україні пройшли демократичні, визнані всім світом вибори, відтак є чинний президент, який представляє всю країну.

І Путін нарешті має зрозуміти, що такої ситуації, яка відбулася в Криму, вже не буде – ми будемо боронити свою землю до останнього!», – наголосив Сергій Євтушок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 22:39 :19