понеділок, 18 червня, 2018, 22:40 Політика
Окупанти звинувачують політв’язня Балуха у «дезорганізації роботи ізолятору», – документ
Фото: Володимир Балух (facebook.com/petroporoshenko)
Фото: Володимир Балух (facebook.com/petroporoshenko)

Політв’язня Володимира Балуха звинувачують у «дезорганізації роботи ізолятору тимчасового тримання» через забруднення одягу начальника ізолятору. Така інформація міститься у відповіді на запит, отриманий захистом Балуха від «відділу МВС Росії по Роздольненському району».

Про це повідомила «Кримська правозахисна група».

Відповідаючи на запит адвоката, в поліції повідомили, що «11 серпня після інциденту, що стався з засудженим Балухом В.Г., начальник ІТТ капітан поліції Ткаченко В.А. не зміг продовжити виконання своїх обов’язків в повному обсязі, а саме проведення ранкового огляду камер ІТТ і осіб, які в них містяться, і подальші ранкові заходи, передбачені внутрішнім розпорядком ІТТ проходили без участі начальника ІТТ капітана поліції Ткаченко В.А. Варто вважати, що діяльність ІТТ була дезорганізована».

Захист Балуха вважає таку аргументацію звинувачення необґрунтованою. «Ранковий обхід камер – це виняткова ініціатива самого начальника ІТТ. Він може цим і не займатися, оскільки є посадові особи, які працюють в ІТТ, які власне і займаються обходом камери. Ніяким документом не передбачено, що це повинен робити особисто начальник ІТТ.

Крім того, наскільки ми зрозуміли, начальник ІТТ виявляв свою ініціативу з обходу камери тільки коли там містився Володимир Балух», – заявляє захист політв’язня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-17 00:05 :46